Previous Next
 • آژانس مسافرتی بـالون
  رزرو هتل در سراسردنیا
  صـدوروچــر هتل برای سـفـارت
  صـدور بـلیـط هواپیما-ترن-کشتی
  <در تمام شهرهـای دنـیـا>
  تلفن:6-88806685  آژانس مسافرتی بـالون <br>
رزرو هتل در سراسردنیا<br>
صـدوروچــر هتل برای سـفـارت<br>
صـدور بـلیـط هواپیما-ترن-کشتی<br>
  <در تمام شهرهـای دنـیـا><br>
تلفن:6-88806685
  Blue Sky Balloon
 • اخذ ویزای تمام کشورهای دنیا
  تعیین وقت سفارت
  پیکاپ ویزا

  ویزای چین/ویزای ویتنام/ویزای تایلند/ویزای دبی/ویزای شینگن/ویزای هند/ویزای آذربایجان/ویزای آفریقای جنوبی/ویزای سنگاپور/ویزای برزیل/ویزای ازبکستان/ویزای قزاقستان/ویزای قزاقستان/ویزای قرقیزستان/ویزای هنگ کنگ/ویزای بنگلادش/ویزای کره جنوبی/ویزا قبرس (اروپایی)/ویزای عراق/ویزای اکراین/ویزای تاجیکستان/ویزای ترکمنستان/ویزای ایران/ویزای گرجستان/ویزای پاکستان/ویزای کوبا/ویزای فیلیپین/ویزای عمان/ویزای مکزیک/ویزای افغانستان/ویزای ایران/ تلفن6-88806685  اخذ ویزای تمام کشورهای دنیا<br>
تعیین وقت سفارت<br>پیکاپ ویزا<br>
  Blue Sky Aeroplane
 • تورهای تفریحی و نمایشگاهی چین-تور گوانجو

  اجرا متنوع تورهای انفرادی و گروهی
  برگزاری تـورهای نمایشگاهی چین
  در صورت درخواست تورهای خاص و ترکیبی با ما تماس بگیرید
  تلفن:6-88806685  تورهای تفریحی و نمایشگاهی چین-تور گوانجو
  Blue Sky Kite
تور هانوی,کروز هالونگ بی,ساحل دانانگ,هوشیمینه

تورهای ویتنام آژانس بالون سیر آسیا

 

 ویتنام هوشیمینه +ساحل فانتیت+هانوی


تورهای ویتنــــام

 

نرخ های ویـــژه تابستان 97

 

 

1 _ تور ویتنام /3شب هوشی مین +3 شب هانوی + 1 شب کشتی کروز هالونگ بی

 

 

 

    برای اطلاع از نرخ و خدمات کلیـک کنید


 سفر به ویتنام

 

سفر به ویتنام همواره جذابیت های خاص خود را دارد و شما می توانید با سفر به این کشور از خلیج زیبای هالونگ بی وغارهای بی نظیرش دیدار فرمایید و از طریق کشتی های کروز این منطقه از طبیعت بکر و حیرت آنگیز آن لذت کافی ببرید یا با سفر به هانوی واقع در شمال این کشور و در نزدیکی خلیج نامبرده با مرکز سیاسی فرهنگی آن آشنا شوید و از مقبره هوشیمین-خانه استایلس-معبد ادبیات اولین دانشگاه دیدن کنید وهمچنین از برنامه خیمه شب بازی در آب لذت برده و از قسمت قدیمی شهر نیز بازدید کنید.

 پایتخت تجاری آن  شهر زیبا و باستانی هوشیمینه است شما با ثبت نام در گشت های شهری آن از بازار روی آب - دلتای مکونگ یا تونل کوچی دیدن می کنید.

 

 


 

 

برنامه های سفری پیشنهادی بالون به کشور ویتنام

 5روز در هالانگ (Ha Lang ) ، خلیج هالونگ(Ha Long Bay)، ساپا(Sa Pa )، هانوی ( Hanoi )

هالانگ Ha Lang :

هالانگ Ha Lang   ،شهری واقع در سواحل شمالی ویتنام، این شهر با  ورودی گسترده ای از که  اغلب از جزایر سنگ آهک مه که از زیر آبها سر براورده اند پوشیده شده است. یک گردش لذت بخش بر روی آب با قایق های سنتی در منطقه بای چای . بای چای همچنین دارای یک ساحل مصنوعی، یک کازینو، کافه ها و ده ها هتل ها است .

بای چای متصل توسط پل به محترم گای که بخش صنعتی آن بیشتر از شهر، هر دو شهربا هم 2 بخش شهر لانگ را تشکیل می دهند. با این حال، محبوب ترین مقصد دور از ساحل . که دارای جزایر پوشیده از جنگل و غارهاست .

خلیج هالونگ(Ha Long Bay)

تاحالا تجربه بازدید از غارهای تراشیده شده توسط انسان های باستانی را داشته اید؟ هم زمان با قدم زدن در پارک ملی "فونگ نها-که بانگ" و لذت بردن از منابع طبیعی آن می توانید غارهای طبیعی و تراشیده شده توسط انسان را مشاهده کنید و به آن ها سفر کنید و در دنیای ناشناخته ها به اکتشاف گذشته بروید. برای دیدن چنین مناظر بکری باید شش هفت ساعت سفر به سمت جنوب هانوی و گذر از پیچ و خم های سرسبز را تجربه کنید ولی بی شک از رسیدن به مقصد و دیدن این میراث جهانی یونسکو لذت خواهید برد. به خاطر داشته باشید که یک روز کامل را برای دیدن و لذت بردن در فضای این پارک در برنامه های خود کنار بگذارید وگرنه در بازگشت از ویتنام با حسرت مواجه خواهید شد!

ساپا(Sa Pa )

هانوی ( Hanoi )

 

 

 


 

آژانس بالون کارگزار مستقیم تورهای ویتنام و متخصص در اخذ ویزای تمام کشورها .جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین آژانس مسافرتی بالون سیر با شماره 88806686 تماس حاصل فرمائید.

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 8025 | بازدید امروز : 636 | کل بازدید : 1229399 | بازدیدکنندگان آنلاين : 20